Projektorių nuoma

Jūsų patogumui

Siūlome išbandyti "Pico" klasės projektorių 3M -MP180

Telpa delne

Norite nustebinti draugus ar partnerius, siūlome galimybę išsinuomoti unikalų, delne telpantį projektorių. Tai 3M gaminys atitinkantis aukščiausius šio gerbiamo gamintojo kokybės standartus. Projektorius MP180 unikalus ne tik dydžiu, jis yra pilnai autonomiškas ir nuo savo akumuliatorių baterijos veikia iki 2 valandų. Galite rodyti draugams vaizdą iš projektoriaus tiesiog gatvėje ant sienos.

Dar keletas ypatybių darančių šį prietaisą unikaliu - MP180 turi vidinį failų media grotuvą, WiFi ir Bluetooth sąsajas, micro SD kortelių skaitytuvą. Patogiam prietaiso valdymui yra lietimui jautrus ekranas. Projektoriaus media grotuvas, be kompiuterio, tiesiai iš SD kortelės rodo vaizdo įrašus; MS Word, Exel, PowerPoint, TXT, PDF, BMP, JPG failus; groja MP3 įrašus. Prietaisas turi išėjimą ausinių ar išorinės garso sistemos pajungimui. Be abejo prie projektoriaus gali būti prijungtas ir kompiuteris. Projektoriaus galimybės leis Jums tik ką užfiksuotus ir per Bluetooth sąsają perduotus į projektorių vaizdus parodyti draugams. Trumpas vaizdelis apie 3M MP180.


Išskirtinumas

Įspūdis

Iš tokio dydžio prietaiso negalima tikėtis, kad jo vaizdas bus ryškesnis už vasaros saulę. Greičiausiai teks paieškoti šiek tiek tamsesnės vietos, tačiau tinkamai pasirinkę vietą ir laiką, neabejotinai padarysite įspūdį draugams.